Biz Hammadde Lojistik Finans Çözümleri Üretiyoruz...

KORKİMYA Kimyasal Hammadde Tedariği Sağlayan,
Lojistik & Finans Çözümleri Üreten bir Petrokimya Ticaret Şirketidir.

Misyonumuz

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızı sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak

Vizyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak ve en çok tercih edilen lider kimya firması olmak.

Neden Biz?

Tüm faaliyetlerimizde iş sağlığı ve güvenliği önceliğimizdir ve tüm faaliyetlerimizi yerel ve ulusal mevzuatlara uygun olarak yürütürüz. İş etiği ilkelerine bağlı çalışır ve şeffaf, açık iletişim kurarız. Müşterilerimizin gereksinimlerini işimizin odağında tutarız.

HAKKIMIZDA

KOR KİMYA PAZARLAMA VE TİCARET LTD. ŞTİ. 2023 yılında dünya ticaretinin başkentlerinden biri olan İstanbul'da kurulmuştur. 15 yılı aşkın tecrübesi ve güvenilir ekibi ile kimyasal hammaddelerin ithalat ve ihracatı alanında kurumsal firmalara hizmet vermektedir.

Müşterilerimizin ve ortaklarımızın memnuniyeti mutlak hedefimizdir. Uzun vadeli iş ilişkileri ve mutlak tedarik güvenliğini ilke edinmiş, deneyimli, güvenilir ve kendini kanıtlamış profesyonellerden oluşan ekibimizle, müşterilerimiz ve ortaklarımız ile güven, uzmanlık ve performansa dayalı, güçlü, sürdürülebilir ve kalıcı ilişkiler kurmayı taahhüt ediyoruz.